booksy

Zabiegi anti-aging

Terapia peptydowa

Tekst.

Terapia fitoestrogenowa

 

Tekst.

Fale radiowe

Fale radiowe to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 3 kHz – 3 THz.

Fale radiowe to zabieg przywracający młodość oraz poprawiający kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, co powoduje pojawienie się zmarszczek.

Fale radiowe świetnie sprawdzają się przy objawach starzenia skóry i jej regeneracji. Podczas zabiegu tkanki zostają podgrzane do temperatury 45-55 C. Zjawisko to nazywane jest diatermią.Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz.

Oxybrazja i infuzja tlenowa

Oxybrazja nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno – tlenową, to delikatny zabieg kosmetyczny polegający na intensywnym i zarazem bezbolesnym złuszczaniu martwego naskórka, nawilżeniu i dotlenieniu skóry.

Złuszczanie naskórka odbywa się za pomocą jednoczesnej aplikacji na skórę tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Działa jak zastrzyk, bo wtłacza w skórę nawadniające cząsteczki, ale jednocześnie wypłukujemy wszystko, co obumarłe i niepotrzebne. Pozwala uzyskać widoczne rozjaśnienie, wygładzenie i odświeżenie naskórka. Następuje poprawa dotlenienia i nawilżenia, przez co twarz staje się promienna. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, dlatego oxybrazja nazywana jest „zabiegiem bankietowym” – idealnym tuż przed wielkim wyjściem czy ważnym spotkaniem.

C-fusion glow

 

Tekst.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy jaki mamy do zaproponowania w Bezpiecznej Kosmetyce. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się.

Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek powodując lepszą pigmentację,przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Peeling ziołowy

Peeling algowo-ziołowy przeznaczony jest do wykonywania zabiegów głębokiego złuszczania naskórka. Dzięki synergicznym zastosowaniu naturalnych składników, takich jak: rozmaryn, owies, wierzba biała, morszczyn pęcherzykowaty i ekstraktu z alg, peeling intensywnie eksfoliuje naskórek.

Jeśli twoja skóra jest problematyczna, tłusta z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych albo masz blizny potrądzikowe, to ten zabieg jest dedykowany właśnie Tobie.

Peeling Ziołowy jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, a jego zaletą jest to, że ma wiele zastosowań.

Zadzwoń