booksy

Karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA MEDIKA

 Karboksyterapia w Bydgoszczy

dla kobiet i mężczyzn 

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy jaki mamy do zaproponowania w Bezpiecznej Kosmetyce. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się.

 Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek powodując lepszą pigmentację,przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Zastanawiasz się, czy powinnaś/eś skorzystać z zabiegu karboksyterapii ???

Jeśli któryś z problemów dotyczy właśnie Ciebie to koniecznie musisz skorzystać z zabiegu.

* Jeśli twój cellulit spędza Tobie sen z powiek i nie wiesz jak sobie z nim poradzić to zabieg karboksyterapii jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Podczas zabiegu dwutlenek węgla skutecznie rozbija i degraduje komórki tłuszczowe,poprawia mikrokrążenie ,a także wspomaga procesy syntezy kolagenu odpowiedzialnego za naturalne ujędrnianie i wygładzenie powierzchni skóry.Następuje redukcja widoczności defektów oraz regeneracja tkanek.

* Jeśli drażnią Cię kurze łapki oraz cienie pod oczami,  , które sprawiają ,że twoje oczy są stale podkrążone i wiecznie zmęczone to zabieg karboksyterapii sprawi ,że będziesz mógł/mogła odzyskać ładne spojrzenie. Podskórne zastosowanie dwutlenku węgla w bezpośrednim sąsiedztwie oczu pomoże pozbyć Ci się problemu.

Jeśli nie możesz się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej, a chciałbyś/chciałabyś mieć piękny brzuch,pośladki,łydki czy uda to dzięki zabiegowi karboksyterapii możesz zdziałać cuda.Niemożliwe ??? A jednak.Zabieg karboksyterapii przynosi spektakularne efekty ,gdyż

musisz wiedzieć, iż komórki tłuszczowe są niezwykle podatne na działanie CO2, który zamieniając się w kwas węglowy niszczy je od środka, a większa produkcja kolagenu poprawia strukturę ciała.Podczas zabiegu dochodzi do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Jeśli masz rozstępy ,a bardzo chciałabyś się ich pozbyć to zabieg karboksyterapii jest najlepszym rozwiązaniem,aby ich się pozbyć.Twoje marzenie nareszcie się może spełnić ,aby obudzić  się pewnego dnia bez rozstępów ,dyskomfortu i frustracji.Zabieg pozwala poprawić kondycję oraz wygląd skóry, która utraciła ciągłość włókien kolagenowych,jest to możliwe dzięki podskórnej aplikacji dwutlenku węgla.Rozstępy są wynikiem nadmiernego rozciągania skóry. Charakterystyczne blizny można jednak wygładzić . CO2 pobudza produkcję kolagenu, który wpływa na uelastycznienie i wygładzenie skóry. Po kilku zabiegach rozstępy stają się prawie niewidoczne.

* Jeśli masz problem z łysieniem, wypadaniem włosów to zabieg karboksyterapii sprawi ,że poczujesz się lepiej.Zabieg ten powoduje regenerację cebulek włosowych, jak również zapobiega ich dalszej utracie.

Co najistotniejsze, karboksyterapia jest obecnie jedyną znaną metodą walki zarówno ze świeżymi rozstępami, jak i tymi w fazie zanikowej.

 

Zastosowanie karboksyterapii:

okolice oczu – kurze łapki, redukcja cieni pod oczami, redukcja zmarszczek, przepukliny tłuszczowe pod dolną powieką i pogrubienie naskórka. Większość osób decydujących się na ten zabieg robi to ze względu na podkrążone i wiecznie zmęczone oczy. Podskórne zastosowanie dwutlenku węgla w bezpośrednim sąsiedztwie oczu pomoże odzyskać ładne spojrzenie. Zadowalający efekt widoczny jest zazwyczaj po kilku zabiegach.
twarz, szyja, dekolt – redukcja zmarszczek (pobudzenie procesu syntezy kolagenu, regeneracji skóry oraz mikrokrążenia)
podbródek – redukcja tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie procesu syntezy kolagenu
dłonie – poprawa kolorytu i regeneracja skóry
owłosiona skóra głowy – zapobieganie wypadaniu włosów oraz wzmocnienie ich cebulek
brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
blizny i rozstępy– redukcja widoczności defektów oraz regeneracja tkanek
Cellulit – odkładanie się tłuszczu w różnych partiach ciała jest kolejnym powodem, dla którego znaczna część osób decyduje się na karboksyterapię. Dwutlenek węgla skutecznie rozbija i degraduje komórki tłuszczowe, poprawia mikrokrążenie , a także wspomaga procesy syntezy kolagenu odpowiedzialnego za naturalne ujędrnianie i wygładzenie powierzchni skóry.

Rozstępy – to ogromny problemem zwłaszcza dla kobiet. Rozstępy mogą być często przyczyną dyskomfortu oraz frustracji. Poprawa kondycji oraz wyglądu skóry, która utraciła ciągłość włókien kolagenowych, jest możliwa dzięki podskórnej aplikacji dwutlenku węgla.Rozstępy są wynikiem nadmiernego rozciągania skóry. Charakterystyczne blizny można jednak wygładzić . CO2 pobudza produkcję kolagenu, który wpływa na uelastycznienie i wygładzenie skóry. Po kilku zabiegach rozstępy stają się prawie niewidoczne.

Nadmierne wypadanie włosów – jest to spory problem zarówno dla panów jak i pań. Prawidłowo oraz sumiennie wykonany zabieg karboksyterapii wzmacnia cebulki włosów oraz ogranicza wypadanie włosów.

Odmłodzenie skóry – dwutlenek węgla dotlenia skórę i przyczynia się do stymulacji produkcji kolagenu, dzięki czemu staje się ona promienna, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Usuwanie blizn Aplikacja dwutlenku węgla przyczynia się do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu skutecznie spłyca blizny różnego pochodzenia.”

Karboksyterapia – ciesz się piękną skórą od zaraz!

W salonie Magical Beauty odzyskasz dobre samopoczucie i zadbasz o piękno swojej skóry.

Postępowanie przed zabiegu:

Postępowanie po zabiegu: 

* Aktywność fizyczna w dniu zabiegu powinna być ograniczona do minimum
* korzystanie z pływalni i saun jest zakazane do dwóch dni po zabiegu
* Jeżeli po karboksyterapii wystąpią siniaki można posmarować miejsce środkiem zawierającym witaminę C .
* Osobom, którym zależy na zmniejszeniu obwodów ciała, zalecana jest dieta.
* Nie można jeść potraw słodkich i tłustych, gdyż zabieg nie przyniesie pożądanych rezultatów.
* Dieta musi być racjonalna, zbilansowana i muszą być w niej zawarte składniki o niskiej zawartości tłuszczu, bogate w warzywa i białko.
Karboksyterapia to skuteczna metoda w walce z wieloma niedoskonałościami, jakie pojawiają się na naszym ciele. Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie skóry i wyraźnej poprawie jej kondycji, to jest to zabieg właśnie dla Ciebie! Dzięki wysokiej skuteczności, karboksyterapia szczególne zastosowanie znalazła w redukcji tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki.

Częstotliwość wykonywania zabiegów :

1) Redukcja cellulitu – 2 zabiegi tygodniowo ( 6-12 zab. proponowane 8 zabiegów )

2) Redukcja tkanki tłuszczowej – 2 zabiegi tygodniowo ( 12 zabiegów )

3) Redukcja zmarszczek (rewitalizacja cieni pod oczami) – 1 zabieg na 7-10 dni ( 6 zabiegów )

4) Redukcja rozstępów ( 10 zabiegów )

* pierwsze 3 zabiegi – 1 zabieg na 7 dni 

* kolejne 3-4 zabiegów w odstępie pomiędzy 10 ,a 14 dni

* kolejne 3-4 zabiegów co 14- 21 dni                                     

5) Łuszczyca – 1 zabieg na 7 dni ( 10 zabiegów )

6) Skóra głowy – 1 zabieg na 7 dni ( 6-10 zabiegów )

Czas zabiegu : 10 – 40 min.

Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 

Karboksyterapia oferowana w naszym gabinecie w Bydgoszczy jest wykonywana z użyciem specjalistycznych urządzeń. Stosowanie dwutlenku węgla w wielu przypadkach jest ciekawą alternatywą dla innych zabiegów, na przykład związanych z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego. W przeciwieństwie do nich CO2 szybko i samodzielnie usuwa się z organizmu. W każdym przypadku zapewniamy, że nasze narzędzia są sprawdzone i cieszą się uznaniem wśród specjalistów na całym świecie. Dbamy o higienę, dlatego wszystkie sprzęty są dezynfekowane.

Jeśli interesuje Cię karboksyterapia w Bydgoszczy, to na pewno nasza współpraca będzie owocna. Kierujemy się profesjonalizmem, a także indywidualnym podejściem do każdej Klientki i Klienta (zabieg jest popularny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn). W salonie panuje przyjazna atmosfera, dlatego wizyty na pewno będą ciekawym i miłym przeżyciem.

Profesjonalna karboksyterapia w Bydgoszczy – zaufaj Magical Beauty

Podczas darmowych konsultacji z naszymi specjalistkami, wytłumaczymy dokładnie, jak przebiega zabieg oraz co powinno się wiedzieć przed, oraz po nim. Określimy także częstotliwość sesji, by nasza współpraca mogła przynieść jak najlepsze efekty.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z innymi zabiegami dostępnymi w naszej ofercie. W każdym przypadku czeka na Ciebie wysoka jakość usług.

Zadzwoń