booksy

Kursy kosmetyczne w Bydgoszczy

Indywidualne podejście do każdego kursanta – kursy kosmetyczne Bydgoszcz

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w prowadzeniu kursów kosmetycznych w Bydgoszczy doskonale wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego kursanta. Wiedza specjalistyczna w danym zakresie może być przez każdego przyswajana w odmiennym tempie, dlatego proces uczenia się zawsze dostosowujemy do danego kursanta. Nasze działanie jest nastawione przede wszystkim na efektywną naukę, do której konieczne jest zastosowanie indywidualnego podejścia. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na dodatkowe udogodnienia podczas czasu trwania kursu.

Jeśli dana osoba potrzebuje więcej czasu to czas szkolenia zostaje wydłużony. Wszyscy Nasi kursanci mogą liczyć na pomoc i wsparcie techniczne również po zakończonym szkoleniu. Podane ceny dotyczą szkoleń indywidualnych. Możliwość otrzymania zniżki w przypadku szkoleń 2 – osobowych.

 

Oferta szkoleniowa Magical Beauty

Każdy kursant może liczyć na pomoc i wsparcie techniczne. Szkolenia kosmetyczne w Bydgoszczy mogą odbywać się indywidualnie lub w grupie. Dajemy Ci możliwość wydłużenia czasu danego kursu, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Znajdziesz u nas bogatą ofertę szkoleń, a wśród nich:

● manicure tradycyjny, japoński, hybrydowy i zabiegi na dłonie,
● pedicure kosmetyczny, podologiczny, spa i hybrydowy,
● masaż twarzy, szyi i dekoltu,
● laminacja brwi i rzęs (lifting),
● brow henna i geometria brwi,
● depilacja woskiem,
● peeling ziołowy,
● peeling kawitacyjny i sonoforeza,
● mikrodermabrazja,
● mezoterapia igłowa i mikroigłowa,
● darsonwal,
● oxybrazja z infuzją tlenową,
● biotatuaż,
● makijaż permanentny,
● zabiegi przy użyciu kwasów,
● manualne oczyszczanie twarzy,
● i wiele innych (cała rozpiska jest w zakładce szkolenia).

Na szkoleniu dowiesz się, jak odpowiednio dostosować zabieg do cery i potrzeb klienta, a także nauczysz się, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu i narzędzi kosmetycznych. Zdobędziesz wiedzę na temat prowadzenia gabinetu oraz prawidłowej i profesjonalnej obsługi. Dowiesz się też, jak stworzyć ofertę zabiegową nawet dla najbardziej wymagających klientek.

Zapewniamy możliwość rozłożenia kosztu szkolenia kosmetycznego na raty! Pomagamy, jeśli jest taka możliwość, uzyskać do 80% dofinansowania na szkolenia, dlatego zdobycie odpowiednich kwalifikacji stanie się jeszcze prostsze.

Jeśli planujesz otworzyć własny salon, inwestycja w dokształcanie jest bardzo ważną kwestią. Nikt nie zechce odwiedzać gabinetu, w którym pracują niewykwalifikowane osoby bez niezbędnej wiedzy. Aby nasz salon był miejscem chętnie odwiedzanym i polecanym przez klientów, usługi muszą w nim wykonywać specjalistki, które nieustannie poszerzają swoje umiejętności i wiedzę.

Szeroki wybór szkoleń, jakie oferujemy, pozwala dobrać te najbardziej dostosowane do potrzeb Twojego salonu. Im więcej przebytych kursów i szkoleń kosmetycznych, tym bardziej kompleksowa wiedza. Profesjonalny kurs kosmetyczny daje wiele możliwości.

 

Skuteczne poszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności – kursy kosmetyczne Bydgoszcz

 

Zapotrzebowanie na zabiegi kosmetyczne jest ogromne i ciągle rośnie. Jest to dobry powód, aby pogłębiać swoją wiedzę. Każda pora jest dobra, by podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać wiedzę, niezależnie od wieku i stażu pracy. Coraz większa ilość Pań i Panów korzysta z licznych usług, jakie oferują gabinety kosmetyczne.

Każdy chce się czuć piękny i zadbany bez względu na wiek. Nawet profesjonalne kosmetyczki i kosmetolodzy powinni się nieustannie szkolić. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta szkoleń była jak najbardziej aktualna. Jest to niezbędne do zachowania zadowolenia Twoich klientów – w końcu zjawiają się oni u progu Twojego salonu po to, aby poprawić swój wygląd na lepsze. Długie godziny spędzone na rozmowach z klientami oraz wiele przeprowadzonych zabiegów pozwoliło nam stwierdzić, jakie są obecnie najpilniejsze potrzeby klientów, na które może odpowiedzieć profesjonalna kosmetyka. Wnioski z naszego własnego doświadczenia przełożyliśmy na ofertę szkoleń, tworząc zestawienie wypełnionych wiedzą kursów kosmetycznych. Bydgoszcz jest miastem, w którym z łatwością możesz uzyskać dostęp do możliwości poszerzenia swoich umiejętności – wystarczy zapisać się na interesujący Cię kurs, aby wprowadzić do oferty swojego salonu nowe zabiegi.

Co kilka miesięcy na rynek wchodzi wiele nowości ze świata beauty. Jest to związane z rozwojem technologii oraz z coraz większymi oczekiwaniami klientów. Na szczęście szkolenia kosmetyczne w Bydgoszczy oferowane przez nas pozwalają na zdobycie odpowiedniej wiedzy. Sukces Twojego gabinetu kosmetycznego w dużej mierze jest związany z systematycznym zwiększaniem wiedzy, a każde nowe szkolenie pozwala na rozszerzenie jego oferty i zwiększenie jakości wykonywanych usług.

 

Nazwa kursu CENA (podane ceny są cenami brutto)
LIFTING RZĘS indywidualny 1500 zł
LIFTING RZĘS grupowy 1300 zł
HENNA BROW ( pudrowa) indywidulany 1500 zł
HENNA BROW ( pudrowa) grupowy 1300zł
LAMINACJA BRWI 1500 zł
ZABIEG PARAFINOWY 500 zł
MANICURE: biologiczny tradycyjny (cążkowy) mechaniczny (frezarkowy) french SPA 1300 zł
MANICURE HYBRYDOWY (kombinowany, nadbudowa naturalnego paznokcia) 1400 zł
NAIL ART (podstawowe zdobienia) 1200zł
PEDICURE HYBRYDOWY 1500 zł
MANICURE: biologiczny tradycyjny (cążkowy) mechaniczny (frezarkowy) french SPA manicure hybrydowy 1800 zł
PEDICURE: kosmetyczny SPA 1500 zł
PEDICURE: kosmetyczny SPA hybrydowy 1800 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA 2600 zł
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 2400 zł
MASAŻ : TWARZ , SZYJA , DEKOLT 1200 zł
MIKRODERMABRAZJA 1100 zł
EKSFOLIACJA KWASAMI 1400 zł
REGULACJA, HENNA BRWI I RZĘS 800 zł
PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA 1200 zł
DARSONVAL ( twarz , plecy ) 400 zł
Makijaż permanentny brwi (ombre,powder effect)

3 000 zł 1 dzień doszkolenie / 2 dni 5500 zł /3 dni 6900 zł

Makijaż permanentny ust(kontur z wypełnieniem) 3 000 zł 1 dzień doszkolenie / 2 dni 5500 zł
Makijaż permanentny oczu ( kreska zagęszczająca rzęsy lub eyeliner) 3 000 zł 1 dzień doszkolenie / 2 dni 5500 zł
Peeling ziołowy 1400 zł
Manualne oczyszczanie twarzy  1300 zł
Manualne oczyszczanie twarzy – rozszerzenie1 1600 zł
Manualne oczyszczanie twarzy – rozszerzenie2 2000 zł
Oxybrazja z infuzją tlenową 1500 zł
Peeling wodorowy 1500 zł
Karboksyterapia 2900 zł
Kosmetyczne wybielanie zębów 1500 zł
Hifu na twarz 2500 zł
Bańki na biust i pośladki 1100 zł
Lipolaser 900 zł
Fale radiowe 1600 zł
Pedicure leczniczy I stopnia Wycena indywidualna (zależy od zakresu szkolenia)
podane ceny są cenami brutto
Zadzwoń