booksy

Dłonie i stopy

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jest to bowiem połączenie lakieru klasycznego z żelem – lakiero-żel. Ten rodzaj lakieru utwardzany jest w lampie UV/LED. Jego największą zaletą jest między innymi trwałość utrzymująca się do 2 a czasem nawet 3 tygodni. Zabieg nakładania i ściągania jest o wiele mniej inwazyjny niż w przypadku paznokci akrylowych bądź żelowych. Manicure hybrydowy jest na tyle delikatny, że nie powoduje zniszczenie płytki i jej regeneracja nie jest potrzebna.

Manicure tradycyjny

 

Manicure tradycyjny to zabieg kosmetyczny mający na celu nadanie estetycznego wyglądu dłoniom, poprzez utrzymanie odpowiedniej higieny oraz stylizację paznokci. Przebieg zabiegu składa się z kąpieli dłoni w ciepłej wodzie, następnie wykonywane jest opracowywanie płytek paznokciowych polegające na ewentualnym skróceniu i nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz odsunięciu i wycięciu skórek okalających wał paznokciowy. Po wykonaniu tych czynności, zależnie od indywidualnych upodobań klientki/klienta malowanie paznokci oraz wmasowany zostaje krem pielęgnujący skórę dłoni.

Manicure SPA

 

Dłonie są naszą wizytówką. Nawilżona, napięta i gładka skóra, bez przebarwień na dłoniach jest możliwa. Nawet jeśli Twoje ręce narażone są na częste użycie detergentów albo papieru, gwarantujemy, że poczujesz komfort na dłoniach jeśli nam tylko na to pozwolisz. zaprosimy Cię na kompleksową pielęgnację dla skóry dłoni i paznokci. Przedstawiamy rytuał pielęgnacyjny – manicure SPA.

Manicure Japoński

 

To sposób stosowany przez japońskie kobiety już od czterystu lat, który zupełnie uratuje zniszczone płytki. Manicure japoński nie jest skomplikowany – polega na wcieraniu w paznokcie energicznymi ruchami specjalnej pasty. Na taki zabieg można umówić się w salonie mani albo wykonać go samodzielnie w domu. Dzięki niemu paznokcie będą gładkie, błyszczące, odżywione. Efekt regeneracji jest widoczny od razu po zabiegu. To autorska metoda japońskiej firmy P.Shine, dlatego też japoński manicure nazywa się też czasem manicure p.shine.

Paznokcie żelowe

 

Przedłużanie paznokci metodą żelową za pomocą tej metody można przedłużyć i nadać odpowiedni kształt naszym paznokciom. Nałożenie żelu na płytkę z przedłużaniem bardzo wzmacnia paznokieć. Aby żel zmienił swoją konsystencję z ciekłej na stalą wymaga utwardzania światłem UV. Natychmiast dzięki położonej masie paznokcie robią się twarde i piękne. Do wyboru jest żel przezroczysty lub mleczny kryjący niedoskonałości płytki. Po koło miesiącu należy odwiedzić gabinet w celu uzupełnienia powstałego odrostu oraz skrócenia paznokci.

Pedicure

 

Pedicure to zabieg pielęgnujący, który obejmuje ocenę stanu paznokci, skóry stóp oraz zmian skórnych. Pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka i bolesnych problemów stóp : odcisków, modzeli, nagniotków czy wrastających paznokci. Pedicure umożliwia nawilżenie stóp, skrócenie i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu. W zależności od jego rodzaju spełnia różne funkcje. Potrafi nie tylko upiększać, ale również pozytywnie wpływać na zdrowie stóp, łagodząc uczucie ciężkości i pieczenia.

Podologia

 

Podologia jest dziedziną, która podobnie jak trychologia, dopiero stosunkowo niedawno zaczęła się upowszechniać. Podolog to specjalista, zajmujący się zdrowiem stóp. Dzięki podologowi możemy się uporać z wieloma różnorodnymi problemami stóp, takimi jak odciski, grzybica czy wrastające paznokcie.

Kostka Arkady

 

Innowacyjne narzędzie jakim jest kostka Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się problemu wrastających paznokci za pomocą nieinwazyjnego zabiegu, który przynosi natychmiastową ulgę. Sam zabieg trwa około 40-60 minut, podczas którego paznokieć, za pomocą urządzenia jest naprowadzany na prawidłowy tor wzrostu.

Masaż dłoni

 

Tekst.

Masaż stóp

 

Tekst.

Zadzwoń