booksy

KOSTKA ARKADY

Kostka Arkady jest to innowacyjne narzędzie medyczne , które stworzył Adrian Arkada.Umożliwia ono szybko i skutecznie pozbyć się problemu wrastających paznokci. 

Metoda Arkady dzięki Kostce Arkady działa “cuda”.Pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu,skutecznie rozwiązując problem wrastających paznokci już na jednym,kilkudziesięciominutowym zabiegu.

Posiada specjalnie przygotowany korpus, w którym umieszcza się palec, który zostaje ustabilizowany w narzędziu poprzez dociski.Następnie wyposażona jest m.in. w kulki, manipulatory,łopatki dzięki którym można efektywnie korygować kształt płytki paznokcia unosząc go i wyciągając z bocznych wałów okołopaznokciowych.Dzięki temu zabiegowi płytka paznokcia nabiera zdrowego i naturalnego wyglądu.

Zastanawiasz się, czy właśnie zabieg przy użyciu Kostki Arkady jest dla Ciebie ??? 

* Czy odczuwasz ból,dyskomfort podczas chodzenia,ponieważ “wbija się” Tobie paznokieć w boczne wały okołopaznokciowe ?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi Tak to nie zastanawiaj się i umów się do Nas  jak najszybciej na bezpłatną konsultację, a Nasz specjalista oceni czy właśnie ten zabieg jest dla Ciebie i rozwiąże szybko Twój problem.

Czy twoje paznokcie są zdeformowane i marzysz o pięknych paznokciach ,których nie będziesz musiał/a się wstydzić ? Jeśli tak to właśnie zabieg Kostki Arkady pozwoli Tobie spełnić to marzenie.

 

Jak wygląda zabieg kostką Arkady?

Standardowy zabieg trwa ok. 45 min, w zależności od problemu z jakim przychodzi pacjent. Chory palec zostaje unieruchomiony w kostce Arkady, a następnie prostuje się paznokieć. Do utrwalenia jego pozycji używa się masy akrylowej, która zawiera substancje przeciwbakteryjne i antygrzybicze. 

Następnie stosuje się Serum Kolagenowe Arkada zarówno od razu po zabiegu, jak i w domu przez pacjenta podczas terapii. Dzięki temu paznokieć szybciej rośnie i staje się elastyczny. Dodatkowo działa antyseptycznie, nawilża, przyspiesza gojenie ran i zmiękcza paznokieć. 

Długość leczenia kostką Arkady i efekty :

Długość leczenia kostką Arkady zależy od tego, jak długo pacjent zwlekał z zapisaniem się na wizytę. Bardzo istotne jest także, jakie zabiegi były wykonywane wcześniej i jaki jest stopień deformacji płytki paznokciowej.

Po zabiegu należy odwiedzić podologa na wizycie kontrolnej, aby zapobiec powikłaniom. Może zdarzyć się również, że konieczne będzie wykonanie nieskomplikowanego zabiegu korekcyjnego.

Efekty bardzo często są widoczne i odczuwalne już po pierwszej wizycie. Aby zabieg był skuteczny. należy stosować się do zaleceń specjalisty. Nie należy nosić ciasnego obuwia i prawidłowo obcinać paznokcie. Jeśli w odpowiedni sposób będziemy dbać o zdrowie naszych stóp, to z pewnością nie będziemy musieli martwić się wrastającymi paznokciami w przyszłości.

 

Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂

Wskazania :

* paznokcie wrastające jednostronnie lub obustronnie

* paznokcie wkręcające się jedno i obustronnie

* paznokcie zdeformowane

* paznokcie z ubytkami spowodowanymi uszkodzeniami mechanicznymi lub też nieprawidłowym skracaniem

* paznokcie z ubytkami spowodowanymi grzybicą paznokci

* stan zapalny wału paznokciowego

Przeciwwskazania :

* brak płytki paznokciowej lub fragment płytki mniejszej niż ¼ jej fizjonomicznej długości

* choroba nowotworowa

* angiopatia (cukrzyca )

* padaczka

* demencja (chyba, że pacjent jest pod stałą opieką drugiej osoby)

* alergia na akryl lub jakikolwiek inny preparat używany podczas zabiegu

* poważne stany zapalne skóry i owrzodzenia stóp

* obrzęki stóp

zapalenie naczyń krwionośnych kończyn dolnych

Zadzwoń