booksy

 

O NAS

 

 

Magical Beauty Kosmetyka pielęgnacyjna i estetyczna, permanent make up artist

Salon Magical Beauty jest miejscem na relaks w miłej atmosferze.
Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, estetyczne, odchudzające i poprawiające wygląd skóry twarzy, dłoni,stóp. Czas spędzony w naszym salonie to nie tylko przyjemne doznanie, ale również sposób na piękniejsze ciało i odpoczynek. Oderwij się od codzienności i daj swojemu ciału chwilę wytchnienia. Oferta naszego salonu obejmuje zabiegi z zakresu kosmetyki podstawowej, a także zaawansowane zabiegi wykonywane przez kosmetologa. Wspólnie wybierzemy zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb, wspomagające odchudzanie, odmładzające, czy też zapewniające wypoczynek po męczącym dniu.Dodatkowo w naszym salonie oferujemy makijaż permanentny brwi,oczu i ust , który pozwoli Tobie każdego dnia wyglądać pięknie.

Nasi specjaliści podchodzą do każdego indywidualnie co podnosi jakość naszych usług.

Z najwyższą starannością przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej , narzędzia sterylizowane w autoklawie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów !

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM REGULAMINEM

Właściciel gabinetu, mgr kosmetologii, linergistka

Monika

Właściciel gabinetu kosmetycznego Magical Beauty (Bydgoszcz) od 2011r. Ukończyła studia na uczelni medycznej uzyskując tytuł kosmetologa. Instruktor praktycznej nauki zawodu. Prowadzi szkolenia od 2013r. Certyfikowana linergistka – ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Posiada szereg certyfikatów potwierdzających jej wiedzę oraz umiejętności, którą zdobywała u najlepszych instruktorów w całej Polsce. Jej specjalizacja to makijaż permanentny, stylizacja rzęs i brwi oraz zabiegi z zakresu kosmetologii. W dalszym ciągu prężnie się rozwija uczestnicząc w różnych szkoleniach. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z kursantami i jest do ich dyspozycji również po szkoleniu. Dba o najdrobniejsze szczegóły aby szkolenia prowadzone w jej akademii były na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Dla niej nie ma pytań bez odpowiedzi, liczy się 100% zadowolenia swoich klientów oraz kursantów.

kosmetyczka

Karolina

Karolina jest kosmetyczką dla której dbanie o każdy szczegół przy zabiegu jest niezwykle ważny. Zawsze daje z siebie jak najwięcej, a jej doskonała precyzja i dbanie o każdy szczegół w połączeniu z przyjazną aparycją i wiecznym uśmiechem wywołuje u jej klientek największą radość .

Zadzwoń