booksy

Stylizacja rzęs i brwi w Bydgoszczy

Henna zwykła

Henna brwi i rzęs to zabieg polegający na farbowaniu włosków rzęs i brwi. Wykonuje się go odpowiednio przygotowaną mieszanką henny i wody utlenionej (o niskim stężeniu). Henna barwiąc rzęsy, nie spowoduje przedłużenia ich czy pogrubienia, nie daje ekstremalnych efektów, które uzyskuje się stosując tusze. Henna oczywiście daje wrażenie delikatnego optycznego przedłużenia, dzięki temu, że zabarwia jasne końcówki rzęs.

Henna pudrowa

 

Henna pudrowa to naturalny zabieg na brwi, który zapewnia spektakularne efekty nawet do 6 tygodni. Dzięki niej zaoszczędzisz sporo czasu, ponieważ zwolni Cię z konieczności codziennego, uciążliwego malowania i stylizowania brwi. Zanim jednak zdecydujesz się na stylizację, warto poznać podstawowe informacje na jej temat, a także przeciwwskazania oraz niezwykłe efekty, które zyskasz za jej pomocą.

Lifting rzęs

 

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Otwiera on oczy, daje wrażenie dłuższych, gęstszych i ciemniejszych rzęs. Rzęsy są wyraźnie podkreślone i odżywione. Pełne efekty zabiegu widoczne są po 24h, zaraz po zabiegu rzęsy mogą być jeszcze wilgotne od użytych preparatów, a przez to posklejane. Najlepszy efekt uzyskuje się po rozczesaniu ich następnego dnia. Rzęsy wyglądają naturalnie i ładnie się układają. Nie ma mowy o żadnym obciążeniu.

Laminacja brwi

 

Tekst.

Zadzwoń