booksy

Laminacja i lifting rzęs w Bydgoszczy

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Otwiera on oczy, daje wrażenie dłuższych, gęstszych i ciemniejszych rzęs.  Rzęsy są wyraźnie podkreślone i odżywione. Pełne efekty zabiegu widoczne są po 24h, zaraz po zabiegu rzęsy mogą być jeszcze wilgotne od użytych preparatów, a przez to posklejane. Najlepszy efekt uzyskuje się po rozczesaniu ich następnego dnia. Rzęsy wyglądają naturalnie i ładnie się układają. Nie ma mowy o żadnym obciążeniu. 

Jeśli marzysz o wyrazistym spojrzeniu, ale przedłużanie rzęs nie jest dla ciebie, to właśnie znalazłaś rewelacyjne rozwiązanie. 

* Jeśli Twoje rzęsy wymagają odbudowy to zabieg laminacji rzęs będzie idealny dla Ciebie. Dzięki nałożeniu podczas zabiegu specjalnego olejku keratynowego zawierającego proteiny soi, zboża oraz keratynę, świetnie wpłynie na zewnętrzną kondycję rzęs jak również wzmocni  ich wewnętrzną strukturę. 

* Jeśli borykasz się z  opadającą powieką to lifting rzęs sprawi, że Twoje rzęsy zostaną uniesione i optycznie powiększają powiekę.

* Jeśli marzysz o zmysłowym spojrzeniu bez potrzeby codziennego używania zalotki to koniecznie musisz skorzystać z zabiegu liftingu rzęs. Rzęsy stają się po nim bardziej podkręcone, optycznie znaczne dłuższe i ładniej wyeksponowane. Efekt ten jest uzyskiwany na trwałe, więc zalotka może przejść na emeryturę. 

* Jeśli Twoje rzęsy są jasne to idealnym dopełnieniem zabiegu liftingu i laminacji rzęs będzie nałożona w trakcie henna, która jest bezpiecznym sposobem na ich przyciemnienie. Ciemny pigment sprawia, że rzęsy tworzą wyraźniejszą i piękniejszą oprawę oka.

* Jeśli nie zadowala Cię naturalny wygląd Twoich rzęs to zapraszamy serdecznie do Nas na zabieg australijskiej  marki Ellebana.

* Jeśli codzienne malowanie rzęs bywa pracochłonne i nie przynosi oczekiwanego efektu to doskonałym rozwiązaniem będzie zabieg liftingu i laminacji rzęs, który zaoszczędzi Twój czas podczas porannego makijażu.

* Jeśli Twoje rzęsy są rzadkie, proste i trudno wydobyć z nich idealny skręt za pomocą tuszu , to w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem będzie zabieg liftingu rzęs z laminacją, który sprawi, że będą one optycznie gęstsze i zalotnie podkręcone.

* Jeśli podczas liftingu Twoje rzęsy zostały zbyt mocno podkręcone i jest to dla Ciebie irytujące to idealnym rozwiązaniem nadającym rzęsom łagodniejszy skręt będzie zabieg relaksacji. 

  Dla kogo jest zabieg liftingu i laminowania rzęs ?

  Laminowanie i lifting rzęs to zabieg idealny dla osób, które zaraz po przebudzeniu chcą wyglądać pięknie i jednocześnie naturalnie. Sprawdzi się również dla osób nie mających czasu na codzienne malowanie, używanie maskary i podkręcanie ich zalotką.
  Dodatkowo to zabieg dla osób :

  * z prostymi rzęsami,

  * których naturalne rzęsy rosną w dół, 

  * chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy,

  * z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami,

  * z opadającą powieką, „smutnym okiem”,

  * chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone

  * rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych.

  Wskazania  : 

  * rzęsy krótkie i przerzedzone, 

  * rzęsy odporne na działanie zalotki,

  * rzęsy proste.

  Przeciwwskazania  : 

  Mimo, że zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny, istnieje kilka przeciwwskazań, na które należy zwrócić uwagę, planując zabieg. Nie możesz poddać się liftingowi rzęs, jeśli :

  * posiadasz Cysty 

  * posiadasz jęczmień na powiece 

  * często przydarzają Ci się infekcje i stany zapalne oka np. liszaj,

  * cierpisz na zapalenie spojówek 

  * posiadasz delikatne, podatne na podrażnienia oczy i skórę wokół nich,

  * jesteś w trakcie chemioterapii,

  * często używasz kropli do oczu (zespół suchego oka),

  * nadmiernie wypadają Tobie rzęsy,

  * cierpisz na jaskrę bądź zaćmę,

  * cierpisz na Trichotillomanię

  * posiadasz uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w pobliżu oka,

  * posiadasz słabe rzęsy (spowodowane wcześniejszą stylizacją lub nadmiernym stosowaniem produktów),

  * posiadasz zaburzenia funkcjonowania skóry w okolicy oczu (zapalenie skóry, żółtaki, gruczolaki potowe),

  * niedawno przeprowadzono operację w okolicy oczu,

  * borykasz się z łzawieniem oczu,

  * masz zapalenie rogówki,

  * masz porażenie nerwu twarzowego (bądź inne zaburzenia utrudniające otwieranie bądź zamykanie oczu),

  * cierpisz na drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy,

  * cierpisz na Klaustrofobię – to tylko przeciwwskazanie dotyczące wyłącznie komfortu.

  Efekty po zabiegu :

  * wyraźne podkręcenie rzęs,

  * wzmocnienie rzęs oraz ich ochrona przed przedwczesnym wypadaniem,

  * optyczne zagęszczenie i wydłużenie rzęs,

  * zdecydowanie świeższy charakter spojrzenia,

  * długotrwały efekt bez konieczności codziennego podkręcania rzęs.

  * Najlepsze efekty uzyskają posiadaczki naturalnie gęstych i długich, ale prostych rzęs. To one po liftingu będą mogły cieszyć się spektakularnym efektem. 

  Efekt wydłużenia jest widoczny zaraz po zabiegu. Jednak rzęsy są wtedy jeszcze wilgotne od użytych preparatów, a przez to posklejane. Najlepszy efekt uzyskuje się po rozczesaniu ich następnego dnia. Rzęsy wyglądają naturalnie i ładnie się układają. Nie ma mowy o żadnym obciążeniu. 

  W  zależności od cyklu wzrostu rzęs klientki efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

  Zalety liftingu i laminacji rzęs : 

  Zabieg ten :

  * nie niszczy naturalnych rzęs,

  * zapewnia uniesienie rzęs i delikatnie podkręcenie,

  * zapewnia spektakularny wygląd,

  * jest łatwo dostępny w salonach kosmetycznych,

  * jest w atrakcyjnej cenie – w porównaniu z przedłużaniem metodami objętościowymi.

  Częstotliwość i czas trwania zabiegu :

  Zabieg liftingu i laminowania rzęs trwa około 60 do 90 minut, a efekt w zależności od cyklu wzrostu rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

  Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂

   

   Chcesz pięknie wyglądać podczas nadchodzącej, ważnej uroczystości? A może cenisz sobie naturalny wygląd bez zbędnego makijażu? Chciałabyś poprawić kształt naturalnych rzęs? W każdym przypadku będziemy w stanie pomóc! Zapewniamy profesjonalną obsługę i skuteczne wykonanie zabiegu, dzięki któremu laminacja rzęs w Bydgoszczy da długotrwałe efekty. Jednocześnie przypominamy, że jeśli planujesz przygotować się na ważną okazję, to zalecamy zapisanie się na zabieg około 1-2 dni przed nim. Efekt wydłużenia pojawia się zaraz po sesji, ale po tym wspomnianym czasie rezultaty laminacji będą najbardziej widoczne.

   Profesjonalna laminacja rzęs – Bydgoszcz

   Proponowana laminacja rzęs w Bydgoszczy jest w pełni bezbolesna, a zabieg jest bezinwazyjny. Przed zapisaniem się na jego wykonanie polecamy jednak skorzystanie z konsultacji. Specjalistki będą w stanie określić, czy na pewno nie istnieją żadne przeciwwskazania do laminacji i dobiorą odpowiednie preparaty. Często pracujemy w godzinach wieczornych, dlatego nie musisz np. brać specjalnie urlopu, by się z nami spotkać. Zapewniamy, że korzystamy ze sprawdzonych specyfików wysokiej jakości, a wykorzystywane przez nas narzędzia są często dezynfekowane.

   Oferujemy także pomoc osobom, które przez wątpliwej jakości laminację rzęs nie są zadowolone ze zbyt mocnego podkręcenia – możemy zredukować ich skręt. W każdym przypadku jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Zapraszamy!

   Zadzwoń