booksy

Fale radiowe

FALE RADIOWE W BYDGOSZCZY

Fale radiowe to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 3 kHz – 3 THz.

Fale radiowe to zabieg przywracający młodość oraz poprawiający kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, co powoduje pojawienie się zmarszczek. 

Fale radiowe świetnie sprawdzają się przy objawach starzenia skóry i jej regeneracji. Podczas zabiegu tkanki zostają podgrzane do temperatury 45-55 C. Zjawisko to nazywane jest diatermią.Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. 

Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Dodatkowo w Naszym urządzeniu fale radiowe zostały wzbogacone o wiązkę lasera półprzewodnikowego o długości fali 650 nm, który wzmacnia efekt terapeutyczny i liftingujący.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz  odświeżenia lub odmłodzenia skóry to ten zabieg jest dla Ciebie :

* Jeśli Twoja skóra straciła napięcie, fale radiowe podgrzewają włókna kolagenowe, co wywołuje ich skurczenie, a w efekcie ujędrnienie i napięcie.

* Jeśli  uważasz, że Twoja twarz zaczyna się starzeć, fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Zabieg ten daje efekt wypełnienia zmarszczek, poprawę owalu twarzy, likwidację obwisłych policzków, czy chociażby redukcję drugiego podbródka.

* Ponadto zabieg z udziałem fal radiowych doskonale sprawdzi się przy modelowaniu sylwetki. Jeśli nie jesteś do końca zadowolona ze swojej ciała, ćwiczysz, stosujesz dietę fale radiowe świetnie wspomogą  procesy odchudzania. Zabieg wytwarza ciepło w tkankach, rozpoczyna się proces selektywnej termolipolizy, w efekcie tego  następuje rozkład zgromadzonych w adipocytach trójglicerydów, a to skutkuje wyszczupleniem sylwetki.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem fal radiowych:

* ciąża, okres karmienia piersi,

* nowotwory, do 5 lat od wyleczenia,

* rozrusznik serca , zaburzenia krążenia,zaburzenia rytmu serca

* metalowe implanty w okolicy zabiegowej,

* zakażenia wirusowe, bakteryjne , grzybicze,

* aktywna opryszczka ,

* stany zapalne skóry, przerwanie ciągłości naskórka w okolicy zabiegowej,

* zaburzenia czucia,

* wypełniacze, botoks, złote nici,

* choroby stawów i kości,

* zapalenie żył głębokich, żylaki.

  GŁÓWNE WSKAZANIA DO ZABIEGU :

  * objawy starzenia i fotostarzenia

  * zmarszczki

  * utrata jędrności skóry

  * drugi podbródek

  * poprawa owalu twarzy

  * cellulit 

  Wpływ fali radiowej na poszczególne partie ciala:

  * Okolica oczu; uniesienie powiek, zniwelowanie zmarszczek wokół oczu, niwelowanie cieni pod oczami,

  * Twarz; poprawa owalu twarzy, niwelowanie drugiego podbródka, poprawa kolorytu skóry, spłycenie zmarszczek,  poprawa napięcia, nawilżenie i odżywienie skóry, poprawa kolorytu,

  * Szyja i dekolt; napięcie skóry, redukcja zmarszczek, nawilżenie,

  * Ramiona; ujędrnienie, pozbycie się tzw. pelikanów, zmniejszenie obwodów,

  * Talia, brzuch; wymodelowanie tych okolic, utrata cm w obwodzie, ujędrnienie skóry,

  * Uda i pośladki; ujędrnienie, likwidacja cellulitu, zmniejszenie obwodów, uniesienie pośladków, wygładzenie struktury skóry.

  Efekty po zabiegu:

  * uniesienie powiek , zniwelowanie zmarszczek i cieni pod oczami,

  * poprawa owalu twarzy,zniwelowanie drugiego podbródka,

  * wygładzenie skóry,poprawa kolorytu,

  * poprawa syntezy kolagenu i elastyny,

  * poprawa nawilżenia, 

  * wymodelowanie okolic brzucha, ud i talii,

  likwidacja cellulitu, ujędrnienie pośladków.

  Częstotliwość zabiegów:

  Częstotliwość i ilość zabiegów w serii uzależniona jest od stanu skóry klienta i jego oczekiwań, Zwykle wykonuje się od 6 do 10 zabiegów odpowiednio w odstępach:

  * twarz: 1 zabieg co 15-26 dni

  * ciało: 1 zabieg co 7 dni

  Pełny rezultat widoczny jest po około 6 miesiącach od przeprowadzenia serii.

  Czas zabiegu: od 30 min. do 90 min.

  Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂

   Szukasz alternatywnego sposobu na poprawę wyglądu swojej twarzy lub ciała? Współczesna technologia oferuje wiele ciekawych rozwiązań, a szczególnie interesującą propozycją jest opisywany zabieg dotyczący fal radiowych w Bydgoszczy.

   Fale radiowe penetrują tkanki i ogrzewają je, jednak nie ingerują w ich strukturę. Dzięki temu omawiany zabieg jest przede wszystkim bezinwazyjny oraz bezbolesny. Sprawdzi się doskonale w przypadku osób, które chcą w naturalny sposób poprawić swój wygląd. Specjalna głowica emitująca wspomniane fale masuje skórę, na którą wcześniej nanosi się specjalny preparat. Wiele osób potwierdza, że zabieg związany z delikatnym masażem jest wyjątkowo relaksujący, dlatego będzie odpowiedni nawet dla ludzi o skórze wyjątkowo wrażliwej na dotyk.

   Innowacyjne fale radiowe – Bydgoszcz

   Fale radiowe są emitowane przez specjalne urządzenie. W trosce o efektywność naszej pracy i komfort Klientek korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych sprzętów oraz preparatów bezpiecznych dla skóry. Jeśli zastanawiasz się, czy fale radiowe w Bydgoszczy dobrze się sprawdzą w Twoim przypadku, to zapraszamy na darmowe konsultacje. Sprawdzimy, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do zabiegu lub zaproponujemy inne usługi, które będą jeszcze lepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Często pracujemy do godzin wieczornych, dlatego możemy się dopasować pod względem terminu. Postaw na nowoczesne rozwiązania!

   Zadzwoń