booksy

Usuwanie rozstępów w Bydgoszczy

    Rozstępy powstają w wyniku zrywania się włókien kolagenowym. Zazwyczaj przyczyną tego zjawiska są różnego rodzaju zmiany hormonalne zachodzące w organizmie, kiedy komórki wytwarzające włókna kolagenowe nie działają tak sprawnie, jak wcześniej. Rozstępy często są przyczyną kompleksów i zaniżonej samooceny. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ich redukcję. Jeśli szukasz salonu, który wykonuje usuwanie rozstępów w Bydgoszczy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usuwanie rozstępów w Bydgoszczy – postaw na karboksyterapię

Rozstępy to poprzeczne pręgi, pojawiające się najczęściej na piersiach, udach, pośladkach i brzuchu. Często stanowią one przyczynę kompleksów, dlatego warto z nimi walczyć. Dzięki naszym zabiegom zapomnisz o rozstępach i odzyskasz pewność siebie!

Najskuteczniejszym sposobem na usunięcie rozstępów jest zabieg karboksyterapii. Polega on na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla. Gdy gaz rozchodzi się w tkankach, naczynia zostają rozszerzone, przez co komórki ciała są odżywione i dotlenione. Po wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla dochodzi do wazodylatacji – rozszerzania naczyń. Podczas tego procesu krew szybciej przepływa i zwiększa się stężenie tlenu na obszarze poddanym zabiegowi. Karboksyterapia sprawia, że atomy tlenu zostają gwałtownie uwolnione i połączone z dwutlenkiem węgla w hemoglobinie. W wyniku tego zabiegu dochodzi do stanu zapalnego, co prowadzi do produkcji elastyny i kolagenu.

Karboksyterapia jest w stanie poradzić sobie praktycznie ze wszystkimi problemami skórnymi – także z rozstępami. Powodzenie zabiegu zależy od wielu czynników. U niektórych pacjentów zabiegi widoczne są już po jednej sesji, natomiast inni muszą odbyć nawet 10 zabiegów, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Efekt zabiegu zależy głównie od stylu życia pacjentki. Usuwanie rozstępów w Bydgoszczy to zabieg, w którym jesteśmy specjalistami.

Usuwanie rozstępów w Bydgoszczy przy pomocy karboksyterapii – czy to bezpieczne?

Szukasz specjalistów usuwających rozstępy w Bydgoszczy? Zainteresowała cię nasza oferta karboksyterapii, jednak nie jesteś przekonana, czy zabieg ten jest w pełni bezpieczny? Gwarantujemy, że karboksyterapia nie zagraża zdrowiu, jeśli jest wykonywana przez wykwalifikowanego specjalistę. Zabieg ten wywodzi się z medycyny, a wykorzystywany podczas niego dwutlenek węgla występuje naturalnie w organizmie. Ilość podawanego podczas zabiegu Co2 jest przybliżona do ilości gazu wytwarzanego przez organizm w czasie wysiłku. Chcielibyśmy zaznaczyć, że przed wykonaniem karboksyterapii przeprowadzamy z pacjentami szczegółowy wywiad w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań. Wykorzystywany przez nas dwutlenek węgla jest odpowiednio sprawdzony i posiada niezbędne certyfikaty. Zapewniamy, że oferowany zabieg usuwanie rozstępów (Bydgoszcz) przy pomocy karboksyterapii jest w pełni bezpieczny.

Zadzwoń