booksy

Makijaż permanentny ust w Bydgoszczy

Chcesz się przekonać czy ten zabieg jest właśnie dla Ciebie??? Jeśli któraś z Twoich odpowiedzi brzmi TAK to ten zabieg z pewnością przyniesie Ci dużo radości.

* Jeśli dość masz ciągłego malowania ust kilka razy dziennie to zabieg makijażu permanentnego ust w Bydgoszczy jest właśnie dla Ciebie. Zapewni Ci perfekcyjny makijaż ust każdego dnia .

* Jeśli  drażni Cię ciągłe zjadanie pomadki  lub borykasz się z problem jej rozmazania to nic straconego.Czas to zmienić i zdecydować się na zabieg makijażu permanentnego ust. Bydgoszcz to miasto, w którym wykonamy makijaż dający nie tylko komfort, wygodę życia, piękny wygląd, ale co najważniejsze zaoszczędzony czas.

* Jeśli korzystasz z siłowni,basenu czy sauny i ciężko jest Ci utrzymać perfekcyjny makijaż ust to zabieg ten rewelacyjnie się sprawdzi dla Ciebie i nareszcie będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnie  pięknym wyglądem podczas wszystkich swoich przyjemności.

Wskazania:

* asymetria ust

* delikatne powiększenie

* podkreślenie lub nadanie czerwieni wargowej

Intensywność makijażu permanentnego ust – Bydgoszcz:

Wybór intensywności makijażu permanentnego zależy od indywidualnych upodobań każdej z Was. Szeroki wachlarz kolorów barwników do makijażu permanentnego pozwala dobrać idealny kolor ust dla każdej karnacji i każdego gustu. Ciekawe odcienie brązu, czerwieni, różu, pomarańczy czy fuksji zadowolą każdą z Was nawet tę najbardziej wymagającą. Jeśli lubisz mocno podkreślone usta możesz  wybrać intensywne barwy, a jeśli  lubisz efekt no make-up możesz wybrać barwniki takie, które podkreślają kształt ale są bardzo naturalne i prawie niewidoczne.

Makijaż permanentny ust się nie rozmazuje , nie trzeba go poprawiać, nie wygląda sztucznie w sytuacjach niesprzyjających zwykłemu makeupowi. Jest zawsze na swoim miejscu i zawsze wygląda świetnie! Dlatego nie zastanawiaj się i już dzisiaj skorzystaj z luksusowego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust i ciesz się każdego dnia,w każdej sytuacji pięknymi ustami.

Trwałość oraz częstotliwość wykonywania zabiegu:

Makijaż permanentny ust metodą utrzymuje się od kilku miesięcy do 2-3 lat. Aby efekt był zadowalający należy go co 1-2 lat uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się i z czasem makijaż blednie i się wybarwia lub zanika. Przyjmuje się ,że makijaż permanentny powinien być odświeżany co 1,5 roku.Wszystko zależy m.in. od dobranej techniki,rodzaju pigmentu, naszego układu odpornościowego oraz pielęgnacji po zabiegu, a także czy ma się skłonność do opryszczek.

Czas zabiegu – ok. 2,5 godz.

w cenie jest wliczona tzw. korekta czyli dopigmentowanie w ciągu 1-2 miesięcy od zabiegu 

Jesteś zainteresowana naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 

Zadzwoń