booksy

Makijaż permanentny kreski w Bydgoszczy

Makijaż permanentny oczu  sprawi,że eyeliner czy kredki nie będą Ci już potrzebne,a Ty będziesz mogła się cieszyć pięknym spojrzeniem każdego dnia.Kreska na powiece górnej i/lub na powiece dolnej sprawi, że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste, a oczy podkreślone, większe i wyraziste. Można wykonać delikatną kreskę w linii rzęs lub grubszą kreskę dekoracyjną,a także kreskę cieniowania tzw. butterfly.

Czy ten zabieg jest dla Ciebie ???

* Jeśli codziennie poświęcasz zbyt dużo czasu na malowanie kresek górnych czy dolnych oka to zabieg makijażu permanentnego oczu jest właśnie dla Ciebie. Zabieg pozwoli Tobie zaoszczędzić czas i pospać troszkę dłużej ,a co najważniejsze będziesz mogła cieszyć się pięknymi równymi kreskami.

* Jeśli denerwują Cię ciągle rozmazane kreski to zabieg makijażu permanentnego oczu rewelacyjnie sprawdzi się w tym wypadku,ponieważ uzyskasz trwały makijaż , o który nie musisz się martwić każdego dnia.

* Jeśli marzysz o rozcieniowanej kresce , która sprawi ,że uzyskasz efekt cienia to zabieg makijażu permanentnego kreski butterfly jest idealny dla Ciebie. Będziesz mogła cieszyć się piękną,rozcieniowaną kreską,która rewelacyjnie podkreśli Twoje oko.

* Jeśli masz rzadkie rzęsy i myślisz o ich zagęszczeniu,ale  przedłużanie rzęs nie jest dla Ciebie to nic nie szkodzi.Makijaż permanentny oczu przyjdzie z pomocą. To dzięki temu zabiegowi możesz optycznie zagęścić swoje rzęsy wybierając delikatną kreskę wzdłuż linii rzęs.

Dla kogo:

Makijaż permanentny oczu  to rozwiązanie dla osób, którzy chcą optycznie zagęścić rzęsy,chcą się cieszyć piękną kreską każdego dnia,a przede wszystkim uzyskać wyrazistość oczu.Jeśli właśnie tego potrzebujesz to jest to zabieg dla Ciebie.

 

Wskazania:

* rzadkie rzęsy

* brak rzęs

* uczulenie na tusz

 

Trwałość oraz częstotliwość wykonywania zabiegu:

Makijaż permanentny oczu utrzymuje się od kilku miesięcy do 3-5 lat. Aby efekt był zadowalający należy go co 1-2 lat uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i się wybarwia .Przyjmuje się ,że makijaż permanentny powinien być odświeżany co 1,5 roku.Wszystko zależy m.in. od dobranej techniki,rodzaju pigmentu, naszego układu odpornościowego oraz pielęgnacji po zabiegu.

Czas zabiegu – ok. 2,5 godz.

w cenie jest wliczona tzw. korekta czyli dopigmentowanie w ciągu 1-2 miesięcy od zabiegu )

Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂

Co warto wiedzieć:

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu do skóry za pomocą igły. Przesuszona skóra nie przyjmuje go dobrze.

Nosisz sztuczne rzęsy? Przed zabiegiem makijażu permanentnego musisz je usunąć.

Nie stosuj odżywki na porost rzęs.Czy wiesz, że odżywki na porost rzęs zawierają sterydy?

Przestań stosować odżywki na porost rzęs miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Rodzaje kresek : zagęszczenie górnej linii rzęs , zagęszczenie dolnej linii rzęs, eyeliner, kreska dekoracyjna typu butterfly (cieniowana)

Makijaż permanentny przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.

Zadzwoń