booksy

HIFU w Bydgoszczy

Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny .Polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal ultradźwiękowych do skóry na różną głębokość – od 1.5 mm do 4.5 mm. Regeneracja odbywa się tutaj poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwięków – komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.

 

HIFU Bydgoszcz – sprawdź możliwości

Jeśli zależy Ci, by jak najdłużej zachować skórę w dobrej jakości to wybierz najbardziej pożądany zabieg medycyny estetycznej jakim jest HIFU i poczuj niesamowitą moc skoncentrowanych ultradźwięków.

* Jeśli w wyniku wahań wagi, a także spadku elastyczności związanego z wiekiem Twoja skóra na szyi utraciła wiotkość to doskonałym rozwiązaniem będzie zabieg HIFU, który zlikwiduje podwójny podbródek.

* Jeśli Twoja skóra utraciła jędrność i napięcie to zabieg HIFU działając na warstwie SMAS ( warstwa mięśniowo-powięziowa ) idealnie napina i unosi głębiej położone tkanki, przywracając twarzy młodo wyglądający kontur.

* Jeśli chcesz przeciwdziałać opadającym policzkom to zabieg HIFU działa liftingująco na skórę twarzy, rewelacyjnie unosi policzki i nadaje im jędrność oraz smukłości. 

* Jeśli chcesz zatrzymać czas i zahamować w skórze niekorzystne procesy związane ze starzeniem to zabieg HIFU jest właśnie dla Ciebie.  To obecnie najbardziej efektywna i najbezpieczniejsza metoda bezinwazyjnego liftingu. 

* Jeśli chcesz pozbyć się wiotkości skóry to HIFU sobie z tym poradzi. Przyjdź i wykonaj zabieg, a poczujesz moc użytych ultradźwięków, które wpłyną na obkurczenie wiotkiej tkanki, regenerację kolagenu i elastyny.

  Dla kogo jest HIFU ?

  Warto podkreślić, że HIFU nie nadaje się dla wszystkich, zabieg ten nie daje założonego efektu u osób młodych, czy w zbyt zaawansowanym wieku, gdyż u bardzo młodych osób zabieg jest właściwie zbędny, a u starszych – osiągnięcie zamierzonych efektów nie będzie możliwe. Najlepsze rezultaty uzyskają osoby w wieku 35-50 lat.

  HIFU jest zabiegiem liftingującym, a nie poprawiającym jakość skóry. Nie usunie on blizn, zmarszczek czy rozstępów. W tych przypadkach polecamy skorzystać z innych, oferowanych przez nas zabiegów. Dobrze jednak mieć na uwadze fakt, że z niewielu oferowanych na rynku metod liftingu twarzy, właśnie zabieg HIFU jest jednym z najbardziej skutecznych. HIFU pozwala na wyostrzenie konturów żuchwy, uniesienie tzw. chomików, a także podniesienie łuków brwiowych. 

  Hifu możemy wykonać na całą twarz, połączyć twarz z szyją lub wykonać zabieg na wybranych partiach twarzy:

  * czoło plus skronie,

  * całe policzki,

  * szyja.

  Wskazania :

  Zabieg zalecany jest w celu odmłodzenia i poprawy wyglądu zarówno skóry, jak i owalu twarzy, gdy widoczne są objawy starzenia takie jak:

  * zmarszczki płytkie i głębokie,

  * bruzdy,

  * nawisy, szczególnie tzw. chomiki w obrębie żuchwy.

  Warto również wspomnieć, że ultradźwięki pozytywnie wpływają na redukcję rozszerzonych porów.

  Przeciwwskazania  : 

  Zabieg HIFU jest bardzo bezpieczny, niemniej jednak do przeciwwskazań, które bezwzględnie lub warunkowo wyłączają możliwość wykonania zabiegu zaliczamy : 

  * aktywne stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu, 

  * mechaniczne uszkodzenia skóry – otwarte rany,

  * opryszczka,

  * choroby nowotworowe,

  * wszczepiony rozrusznik lub inne metalowe implanty,

  * choroby układu sercowo – naczyniowego,

  * nowotwory złośliwe,

  * skłonność do powstawania keloidów,

  * stany gorączkowe,

  * ciąża, okres karmienia piersią,

  * dermatozy,

  * leczenie przeciwzakrzepowe lub obecność zaburzeń krwotocznych,

  * osoby zażywające leki przeciwzapalne,

  * wypełniacze, botox w okolicy poddawanej zabiegowi – odstęp minimum 3 miesiące,

  * nici PDO,

  * stwardnienie rozsiane,

  * przebyty udar mózgu,

  * epilepsja, 

  * niewyrównana cukrzyca, 

  * infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze,

  * depozyty kwasu hialuronowego na powierzchni zabiegowej,

  * wcześniejsze zabiegi powodujące intensywne złuszczanie ( peelingi, kwasy ),

  * trądzik różowaty,

  * po operacyjnym liftingu twarzy.

  Efekty po zabiegu : 

  * likwidacja podwójnego podbródka,

  * usunięcie tzw. chomików,

  * poprawa owalu twarzy,

  * ujędrnienie i napięcie skóry,

  * podniesienie policzków,

  * spowolnienie procesu starzenia się skóry,

  * delikatne spłycenie zmarszczek,

  * wyostrzenie linii żuchwy,

  * uniesienie łuku brwiowego  

  Pierwsze efekty widoczne są w ciągu 24 – 48 godzin po zabiegu, ponieważ skróceniu ulegają włókna kolagenowe, co poprawia jędrność i napięcie.  

  Ostateczny efekt osiągamy po upływie ok. 3 – 6 miesięcy, ponieważ tyle trwa proces tworzenia się nowych włókien kolagenowych.  

  Co więcej kolagen staje się w pełni “mocny” dopiero po ulokowaniu w tkance w przestrzeni pozakomórkowej. Dzieje się to dopiero wiele tygodni po zabiegu, kiedy wytworzony i odłożony kolagen układa się w przestrzenną sieć wzajemnie powiązanych włókien.   

  Zalety:   

  Zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia i i okresu rekonwalescencji.  

  * Skóra po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona, niemniej jednak jest to efekt wyjątkowo krótkotrwały. W związku z nie przerwaniem ciągłości skóry, po zabiegu można nałożyć makijaż

  Brak podrażnienia naskórka.  

  * Podczas zabiegu powierzchnia skóry pozostaje nietknięta. Intensywne procesy regeneracji zachodzą głęboko w tkankach.

  Wysoka precyzja.

  * Energia fali ultradźwiękowej kumuluje się wyłącznie na określonej glebokosci, powodując przegrzanie tkanek oraz precyzyjne uszkodzenie komórek.  

  Długotrwałe i naturalne efekty. 

  * Zabieg HIFU wykorzystuje indywidualne możliwości regeneracyjne skóry, nie ma mowy o nie naturalnym, sztucznym wyglądzie. Efekty utrzymują się ok. 18 miesięcy. 

   

   

  Częstotliwość i czas trwania zabiegu : 

   

   

  Zabieg można wykonywać 1-2 razy w roku.   

   

   

  Czas trwania zabiegu : 45 minut – 1h 15 minut 

   

   

   

  Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂 

   

  Przypominamy, że HIFU w Bydgoszczy nie jest dla każdego. Z tego powodu wymagana jest wcześniejsza konsultacja w naszym gabinecie, która pozwoli określić, czy rodzaj i stan skóry konkretnej osoby umożliwia wykonanie zabiegu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, by nie tylko dokonać rzetelnej kwalifikacji do sesji, ale też wybrać adekwatny tryb fal ultradźwiękowych pod względem predyspozycji Klientki i obszaru miejsca zabiegowego.

  HIFU Bydgoszcz – profesjonalizm i przyjazna atmosfera

  Wykonywanie zabiegów HIFU w Bydgoszczy wymaga użycia profesjonalnego sprzętu. Nasze urządzenia to sprawdzone modele, które cieszą się uznaniem i dobrymi opiniami. Wykonywany zabieg jest bezbolesny, nie powoduje też żadnego dyskomfortu. Lifting skóry za pomocą HIFU jest bardzo dobrym sposobem na odmłodzenie swojego wyglądu. Zabieg redukuje oznaki starzenia w bezinwazyjny sposób, a więc jest świetną alternatywą dla innych metod. Dzięki HIFU skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Co więcej, fale dźwiękowe poprawiają kształt twarzy.

  W naszym salonie kosmetologicznym panuje przyjazna atmosfera, ponieważ dbamy o to, by Klienci i Klientki mogli poczuć się w pełni komfortowo, nawet jeżeli zabieg wydaje się stresujący. Jesteśmy elastyczni i do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny. Jeśli interesuje Cię HIFU w Bydgoszczy, to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy do współpracy, a także zapoznania się z resztą naszej oferty.

  HIFU Bydgoszcz – jak się przygotować do zabiegu?

  Do zabiegu HIFU nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jednak przed jego wykonaniem należy odbyć konsultację, w czasie której specjalista przeprowadza wnikliwy wywiad zdrowotny oraz zapoznaje się z potrzebami i oczekiwaniami pacjenta. Jeśli osoba zainteresowana HIFU korzystała z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego na obszarze, który ma zostać poddany stymulacji skóry, należy odczekać 4-6 miesięcy. Ponadto przed zabiegiem HIFU należy odstawić leki przeciwzapalne, gdyż łagodzą rozpoczęty proces zapalny i mogą obniżyć efekty zabiegu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przygotowań do zabiegu HIFU w Bydgoszczy, skontaktuj się z naszym salonem.

  HIFU Bydgoszcz – jak dbać o skórę po zabiegu?

  Jeśli chcesz, aby efekt zabiegu utrzymał się jak najdłużej, pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji cery. Dopóki Twoja skóra będzie podrażniona, nie stosuj peelingów i innych produktów złuszczających naskórek. Sięgaj wyłącznie po delikatne kosmetyki. Ponadto pamiętaj, aby unikać pocierania skóry i stosowania szorstkich ręczników. Po zabiegu ogranicz śmianie się, żucie i dotykanie skóry. Przez 24 godziny po zabiegu zrezygnuj z aktywności fizycznej. W ciągu miesiąca od wykonania HIFU (Bydgoszcz) nie przyjmuj leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Po zabiegu bez przeszkód możesz wrócić do codziennych czynności i pracy. Rekonwalescencja nie jest wymagana. Masz pytania dotyczące pielęgnacji skóry po zabiegu HIFU? Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się nasz salon. Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Zadzwoń