booksy

Makijaż permanentny brwi w Bydgoszczy

Zastanawiasz się czy właśnie ten zabieg jest dla Ciebie ???

* Jeśli twoje brwi są cienkie,rzadkie i brak im włosków to zabieg makijażu permanentnego jest właśnie dla Ciebie. To dzięki temu zabiegowi twoje brwi nabiorą kształtu i uzyskasz efekt optycznego ich zagęszczenia.

* Jeśli drażni Cię codzienne spędzanie czasu na malowaniu to zabieg makijażu permanentnego brwi w Bydgoszczy jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla Ciebie. Makijaż permanentny pozwoli Tobie każdego dnia cieszyć się pięknymi brwiami,a czas który spędzasz na ich malowaniu możesz wykorzystać na coś innego ,bądź zwyczajnie dłużej pospać. Czas to zmienić 🙂

* Jeśli martwisz się będąc w saunie, na basenie lub  w upalne dni na plaży ,czy czasem twoje brwi się nie rozmazały to zabieg makijażu permanentnego brwi w Bydgoszczy rozwiąże twój problem. Zabieg ten pozwoli Tobie cieszyć się brwiami każdego dnia , o każdej porze roku i już nie będziesz musiała się martwić czy brwi są na swoim miejscu.

 

Wskazania:

* brwi cienkie

* brwi rzadkie

* brwi pozbawione włosków

* brwi bez nadanego kształtu

* asymetria brwi

Dla kogo:

Makijaż permanentny brwi (Bydgoszcz) to rozwiązanie dla osób, którzy chcą trwale poprawić kształt, grubość i wygląd swoich naturalnych łuków.Jeśli właśnie tego potrzebujesz to jest to zabieg dla Ciebie.

Czas zabiegu – ok. 2,5 godz

Trwałość oraz częstotliwość wykonywania zabiegu:

Makijaż permanentny brwi metodą cienia utrzymuje się od kilku miesięcy do 3-5 lat. Aby efekt był zadowalający należy go co 1-2 lat uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i się wybarwia .Przyjmuje się ,że makijaż permanentny powinien być odświeżany co 1,5 roku.Wszystko zależy m.in. od dobranej techniki,rodzaju pigmentu, naszego układu odpornościowego oraz pielęgnacji po zabiegu. 

Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 🙂

Zadzwoń