booksy

LIPOLASER

Jednym z zabiegów poprawiających nasz wygląd jest zabieg kosmetyczny wykorzystujący laser diodowy (lipolaser). Pomaga usunąć zbędne kilogramy oraz cellulit, nie uszkadzając przy tym innych tkanek. Lipolaser emituje promieniowanie barwy czerwonej przy długości fali 650 nm. Składa się z sześciu głowic, każda o mocy promieniowania 120 mW, co daje łączną moc 720 mW.

Zabieg jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów. Zabieg przy użyciu Lipolasera jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny dla klienta, z racji wydzielanego w jego trakcie ciepła. Dzięki zastosowaniu lasera diodowego następuje usprawnienie krążenia, pobudzona zostaje przemiana materii, co daje natychmiastowy efekt zmniejszenia tkanki tłuszczowej, wysmuklenia sylwetki i redukcji cellulitu. 

Do lata coraz mniej czasu, a Ty nadal bezskutecznie walczysz ze swoimi boczkami i fałdkami na brzuchu? Lipolaser to urządzenie dzięki, któremu pokochasz swoje ciało na nowo.

 *  Jeżeli Twoim celem jest zmiana rozmiaru ubrań na mniejszy to idealnym zabiegiem będzie bezinwazyjny zabieg wyszczuplania lipolaserem.

* Jeśli cellulit spędza Tobie sen z powiek to po serii zabiegów skóra ulegnie ujędrnieniu. Lipolaser stymuluje układ limfatyczny i zwiększa przepuszczalność błon komórkowych co pomaga pozbyć się obrzęków.

* Jeśli borykasz się z miejscowym odkładaniem zbędnej tkanki tłuszczowej to lipolaser  doskonale pomoże ją zredukować. 

* Jeśli zależy Tobie na wysmukleniu i wymodelowaniu sylwetki to lipolaser idealnie redukuje zawartość i objętość komórek tłuszczowych, co przekłada się na utratę centymetrów w obwodzie. 

Podstawą skuteczności działania Lipolasera jest efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia komórek tłuszczowych, które doprowadza się do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Wskutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. 

W tym miejscu dochodzi do reakcji chemicznej, to znaczy trójglicerydy, należące do tłuszczów prostych i będące podstawowym składnikiem tkanki tłuszczowej, ulegają rozbiciu do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które następnie są transportowane przez układ limfatyczny i usuwane z organizmu. 

 

 Jak wygląda zabieg i na jakie partie ciała można go stosować   

 

   Na wybraną partię ciała przykładamy 6 padów emitujących wiązki laserowe i powodujące rozpad triglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła. Czas zabiegu 40 – 60 minut. Do zabiegu kwalifikują się nie tylko miejsca powszechnie znane z odkładania się w nich tłuszczu, czyli uda, brzuch, pośladki czy boki, ale także ramiona i łydki .  

 Jak często ?

Aby uzyskać pożądany efekt warto przyjąć zabiegi w serii, 2 razy w tygodniu.Seria składa się z 10-12 zabiegów. W trakcie kuracji należy zastosować lekkostrawną dietę, pić dużo płynów i wdrożyć wysiłek fizyczny, który może pogłębić pożądane efekty nawet o 150%, ale też eliminuje efekt jo-jo i przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym. Chociaż zabieg jest skuteczny sam w sobie, to osoby borykające się ze złożonym problemem cellulitu czy nadmiarem tkanki tłuszczowej mogą połączyć go z zabiegami drenującymi i ujędrniającymi.

  

Cena :  99 zł za pojedynczy zabieg,

690 zł za pakiet 10 zabiegów.

 

Jesteś zainteresowany/ a naszym zabiegiem zapraszamy Ciebie na darmową konsultację do naszego gabinetu 

 

 

 

 

 

Przeciwwskazania   

 

  • ciąża i karmienie piersią,
  • metalowe lub silikonowe implanty w  bezpośredniej okolicy poddawanej zabiegowi,
  • stosowanie leków lub ziół światłouczulających przynajmniej 2tyg. przed zabiegiem,
  • rozrusznik serca,
  • problemy dermatologiczne skóry.
  • wrzody żołądka, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany
  • rany i operacje – nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy
Zadzwoń