booksy

Zabiegi na ciało

LIPOLASER

 Lipolaser zwany jest zimnym laserem, ponieważ wytwarza energię o niskich częstotliwościach. Podstawą skuteczności jego działania jest efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia komórek tłuszczowych, które doprowadza się do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Wskutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. Zabieg jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów. Zabieg przy użyciu Lipolasera jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny dla klienta, z racji wydzielanego w jego trakcie ciepła. Dzięki zastosowaniu lasera diodowego następuje usprawnienie krążenia, pobudzona zostaje przemiana materii, co daje natychmiastowy efekt zmniejszenia tkanki tłuszczowej, wysmuklenia sylwetki i redukcji cellulitu.  

Karboksyterapia

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy jaki mamy do zaproponowania w Bezpiecznej Kosmetyce. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się.Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych,a także poprawia ukrwienie tkanek powodując lepszą pigmentację,przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Jest to metoda polegająca na śródskórnym podaniu (iniekcji) niewielkich ilości substancji odżywczych w celu rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikro-nakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Peeling wodorowy

Zabieg szczególnie polecany: dla skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, dla skóry twarzy eksponowanej na działanie zanieczyszczeń powietrza miejskiego i komunikacyjne, dla cery naczynkowej – efektem zabiegu jest poprawa uszczelnienia naczyń krwionośnych, wygładzenie i lekkie rozjaśnienie skóry oraz poprawa jej kolorytu, dla skóry szarej, zmęczonej, z oznakami starzenia – zabieg ma działanie ujędrniające, odmładzające, następuje wypełnienie zmarszczek.

OXYBRAZJA + INFUZJA TLENOWA

Oxybrazja nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem (8 bar) powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Fale radiowe

 

Fale radiowe to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 3 kHz – 3 THz. RF to dziś jeden z najpopularniejszych zabiegów przywracających młodość poprawiając kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, ich struktura staje się nieuporządkowana, zaczynają pojawiać się zmarszczki. Fale radiowe podgrzewają włókna kolagenowe, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur.

Darsonval

W walce o piękną i młodą skórę wiele skutecznych składników i sposobów dostarcza nam natura. Równie przydatne i ciekawe rozwiązania potrafią zaoferować osiągnięcia współczesnej technologii. Jednym z nich jest urządzenie Darsonval, które działa antybakteryjnie i oczyszczająco.

BAŃKI NA BIUST i POŚLADKI

Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy i długotrwały. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność piersi. Podczas zabiegu pobudzane są mięśnie podtrzymujące biust (piersiowy większy), zapobiegające rozchodzeniu się biustu na boki i podnoszący górną ich część.

Elektrokolagulacja i epilacja

Elektrokoagulacja to szybki i bezinwazyjny zabieg, bowiem wypalenie tkanki tworzącej niepożądaną zmianę (włókniak, kurzajka, cebulka włosa) jest natychmiastowe, a prawidłowo wykonany zabieg nie pozostawia trwałych blizn.

W gabinecie Magical Beauty metodą elektrokoagulacji wykonywane jest: zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków, usuwanie owłosienia (epilacja).

Zabiegi wyszczuplające

Każdemu z nas zależy na zdrowym i pięknym wyglądzie. Aby go osiągnąć, stosujemy różne metody w postaci diet, ćwiczeń, suplementów diety czy specjalnych kosmetyków. Często jednak po wielu miesiącach walki okazuje się, że efekt naszej pracy nie jest taki, jakiego oczekujemy. Co jeszcze można zmienić, aby dojść do upragnionego wyglądu/wagi? Co robić w takiej sytuacji? Zapisać się na oferowane przez nas zabiegi odchudzające w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Usuwanie blizn

Blizny to naturalny efekt gojenia się ran. Zdarza się jednak, że stają się przyczyną kompleksów oraz dyskomfortu fizycznego. W takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc specjalistów i przy użyciu specjalnych technik zniwelować nieestetyczne zmiany. Jeśli szukasz profesjonalnego salonu, zajmującego się usuwaniem blizn w Bydgoszczy to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy powstają w wyniku zrywania się włókien kolagenowym. Zazwyczaj przyczyną tego zjawiska są różnego rodzaju zmiany hormonalne zachodzące w organizmie, kiedy komórki wytwarzające włókna kolagenowe nie działają tak sprawnie, jak wcześniej. Rozstępy często są przyczyną kompleksów i zaniżonej samooceny. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ich redukcję. Jeśli szukasz salonu, zajmującego się usuwaniem rozstępów w Bydgoszczy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń