booksy

Usuwanie blizn w Bydgoszczy

oBlizny to naturalny efekt gojenia się ran. Zdarza się jednak, że stają się przyczyną kompleksów oraz dyskomfortu fizycznego. W takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc specjalistów i przy użyciu specjalnych technik zniwelować nieestetyczne zmiany. Jeśli szukasz profesjonalnego salonu, zajmującego się usuwaniem blizn w Bydgoszczy to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy.

Jeżeli Ciebie również dotyczy ten problem, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usuwanie blizn w Bydgoszczy – jakie rodzaje blizn jesteśmy w stanie zniwelować?

Blizny to zmiany naprawcze powstające na skutek uszkodzenia zdrowej tkanki skórnej. Oczywiście Istnieje kilka rodzajów blizn. Można podzielić je na keloidowe, przerostowe, zanikowe i przykurczowe. Pierwsze z nich powstają podczas procesu zbyt długiego gojenia się ran. Wydłużony stan zapalny powoduje przerośnięte blizny – keloidy. Cechują się tym, iż wykraczają poza pierwotny obszar urazu. Blizny przerostowe mają czerwone lub różowe zabarwienie, a ich rozległość nigdy nie wykracza poza zasięg urazu. Trzeci typ blizn, czyli zanikowy, powstaje jako zmiany potrądzikowe. Natomiast czwarty rodzaj – przykurczowy – jest charakterystyczny dla stanów pooparzeniowych. Tego typu bliznę zazwyczaj mają dużą rozległość i są wyjątkowo głębokie. W najcięższych przypadkach obejmują nawet nerwy i mięśnie. Mogą powodować ograniczenia ruchomości. W naszym salonie w Bydgoszczy usuwamy wszystkie rodzaje blizn – zarówno keloidowe, przerostowe, jak i zanikowe oraz przykurczowe. Żadnej osobie nie odmawiamy pomocy, usuwanie blizn (Bydgoszcz) to małoinwazyjny zabieg, na który zapraszamy!

Usuwanie blizn – Bydgoszcz

Szukasz salonu zajmującego się usuwaniem blizn w Bydgoszczy? Doskonale trafiłeś! Jedną z najczęściej wykorzystywanych przez nas metod usuwania blizn, zarówno tych potrądzikowych, jak i pooperacyjnych, jest mikropunktura (microneedling). Dzięki temu zabiegowi uszkodzona tkanka zostaje w bezpieczny sposób pobudzona do regeneracji. Zabieg ten pozwala uzyskać rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu. Niwelujemy każde blizny bez najmniejszego problemu.

Jeśli jesteś zainteresowana naszym zabiegiem usuwania blizn w Bydgoszczy, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania, przedstawimy szczegółowe informacje na temat zabiegów i zaprosimy Cię na konsultację do naszego salonu.

Zadzwoń