booksy

Rozstępy, cellulit

Karboksyterapia

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy jaki mamy do zaproponowania w Bezpiecznej Kosmetyce. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się.

Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek powodując lepszą pigmentację,przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Mikropunktura (mikronakłuwanie)

 

Tekst.

Mezoterapia mikroigłowa

 

Tekst.

Mezoterapia igłowa

 

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Jest to metoda polegająca na śródskórnym podaniu (iniekcji) niewielkich ilości substancji odżywczych w celu rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikro-nakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Dermomasaż

 

Tekst.

Mikrodermabrazja diamentowa

 

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka.Pozwala na powolne ścierania powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy diamentowej i pompy zasysającej.

Zabiegi mikrodermabrazji można przeprowadzać na wszystkich typach skóry (od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej , od bladej do bardzo opalonej) i każdej części ciała np. twarzy, szyi, dekoltu, pleców, dłoni czy nóg.

Fale radiowe

 

Fale radiowe to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 3 kHz – 3 THz.

Fale radiowe to zabieg przywracający młodość oraz poprawiający kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, co powoduje pojawienie się zmarszczek.

Fale radiowe świetnie sprawdzają się przy objawach starzenia skóry i jej regeneracji. Podczas zabiegu tkanki zostają podgrzane do temperatury 45-55 C. Zjawisko to nazywane jest diatermią.Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz.

Zadzwoń