booksy

Powiększanie ust w Bydgoszczy

Nawilżone i pełne usta nadają każdej kobiecie zmysłowości i stanowią jeden z niezmiennych elementów kanonu piękna obowiązującego od lat. Wargi możesz optycznie powiększyć, używając do tego kolorowych kosmetyków, takich jak konturówki, błyszczyki i pomadki. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej naturalnym, trwałym i spektakularnym efekcie, warto rozważyć skorzystanie z tego, co ma dziś do zaoferowania medycyna estetyczna. Mowa konkretnie o zabiegu, którym jest powiększanie ust i który wykonasz w naszym salonie w Bydgoszczy. Już dawno przestało być to rozwiązanie zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Przekonaj się o tym sama!

Ponętne i pełne usta na wyciągnięcie ręki

Powiększanie ust (Bydgoszcz) polega na wstrzyknięciu w nie odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego. Każda klientka sama określa, jakie efekty pragnie uzyskać. Może to być zarówno lekka korekta wyrównująca proporcje górnej i dolnej wargi, jak i znaczące powiększenie obu. Wypełnienie ich substancją nawilżającą sprawi, że staną się jędrne i zmysłowe, a ich kąciki lekko uniesione. Rezultaty zabiegu utrzymują się od sześciu do dwunastu miesięcy. Jest to dość indywidualna kwestia związana z procesem wchłaniania się kwasu do organizmu, który u każdego zachodzi w nieco innym tempie. Jeśli będziesz zadowolona z wykonanej usługi, po upływie tego czasu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by ponownie się na nią skusić.

Powiększanie ust w Bydgoszczy? To możliwe!

Warto podkreślić, że powiększanie ust w Bydgoszczy jest bezpiecznym zabiegiem, który nie wiąże się z bólem. Może towarzyszyć mu niewielki dyskomfort, jednak nie musisz się martwić. Jesteśmy na to przygotowani i zastosujemy preparat relaksujący, który sprawi, że zabieg będzie praktycznie nieodczuwalny. Cała procedura zajmuje około 30-40 minut. Nie wiąże się również z długą rekonwalescencją. Przez pierwszą dobę po wykonaniu zabiegu zrezygnuj ze wzmożonego wysiłku fizycznego, z podróżowania samolotem oraz picia alkoholu. Pamiętaj również o tym, że choć jest to stosunkowo mało inwazyjna procedura, także posiada określone przeciwwskazania. Zrezygnuj z niej, jeśli w danym momencie zmagasz się z aktywną infekcją taką jak opryszczka czy angina, a także jeśli chorujesz na zaburzenia krzepliwości krwi. Nie jest to również usługa przeznaczona dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Ze swojej strony zapewniamy Cię, że nasza profesjonalna kadra dba o pełną higienę i bezpieczeństwo pracy. Służymy również radą i z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Jeżeli nie wiesz jeszcze, gdzie wykonać powiększanie ust, Bydgoszcz i znajdujący się w niej nasz salon kosmetyczny stanowią właściwy wybór!

Zadzwoń