booksy

Modelowanie ciała

Bańki na biust i pośladki

Tekst.

Dermomasaż

 

Tekst.

Fale radiowe

 

Fale radiowe to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 3 kHz – 3 THz.

Fale radiowe to zabieg przywracający młodość oraz poprawiający kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, co powoduje pojawienie się zmarszczek.

Fale radiowe świetnie sprawdzają się przy objawach starzenia skóry i jej regeneracji. Podczas zabiegu tkanki zostają podgrzane do temperatury 45-55 C. Zjawisko to nazywane jest diatermią.Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz.

Karboksyterapia

 

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy jaki mamy do zaproponowania w Bezpiecznej Kosmetyce. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się.

Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek powodując lepszą pigmentację,przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Zadzwoń