MAKIJAŻ WIECZOROWY

Zadaniem dobrej wizażystki jest odnalezienie indywidualnych cech Klientki aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kieruje się życzeniami Klientki oraz aktualnie panującymi trendami. Gwarancja trwałości i jakości makijażu są na pewno najwyższej jakości kosmetyki. Różnorodność produktów, którymi dysponuje salon Magia Urody pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie każdych oczekiwań. Bogata oferta baz, korektorów, podkładów, cieni pozwala nam wyczarować najpiękniejsze makijaże. Przed każdym makijażem rozprowadzamy preparat w ampułce zawierający substancje czynne, które mają działanie ujędrniające i naprężające skórę. Ma ona również działanie utrwalające makijaż, zapobiega rozmazywaniu podkładu i uodparnia go na działanie wody. Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji.

Masz pytania? Zadzwoń 507 367 499 lub

Makijaż wieczorowy

Makijaż Wieczorowy różni się od dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec czy światło elektryczne pochłaniają kolory. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystniej przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejszy podkład oraz kontrastowe cienie do powiek. Nakładamy również więcej różu i tuszu do rzęs. Na życzenie Klientki na twarzy i dekolcie rozprowadzamy drobinki złota oraz wykonujemy stylizację rzęs.

Prawidłowo wykonany makijaż podkreśla to, co w twarzy piękne i koryguje te elementy, które chcemy poprawić. Tworzenie makijażu to prawdziwa sztuka, która wymaga precyzji, wyczucia estetyki i znajomości kosmetyków. Wbrew temu, co się sądzi, dobry makijaż potrzebuje czasu. Powinien być odpowiednio dobrany do typu urody, wieku, osobowości, stylu i okoliczności. Nie ma jednego schematu, według którego musisz działać. Wszystkie szczegóły muszą być przemyślane i dopracowane.

   MOŻLIWOŚCI ZABIEGU: 

   Makijaż wieczorowy proponujemy dużo mocniejszy, bardziej podkreślone oko – przydymione spojrzenie. Kolory mogą być odważniejsze. Ten rodzaj makijażu to przede wszystkim zabawa kolorami: cieniami oraz brokatami, dadzą one efekt połysku i blasku.

   Zaletą tego makijażu jest dowolność jego wykonania uzależniona od indywidualnych preferencji klientki. Makijaż wieczorowy charakteryzują żywe kolory i połyskliwość.

   Na przykład na kolację proponuję wybrać kolory spokojniejsze i stonowane – rezygnujemy z brokatów. Wszystko jednak zależy od stroju, fryzury i dodatków. Na bal sylwestrowy oprócz intensywnych kolorów mile widziane są sztuczne rzęsy, które mogą wymodelować kształt oka – zarówno je otworzyć jak i nadać “kociej drapieżności”. Oko podkreślone przez sztuczne rzęsy będzie wyglądać bardziej seksownie. Makijaż taki można dodatkowo wykończyć eyelinerem i dowolnie wybranymi brokatami.