MAKIJAŻ ŚLUBNY

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu…, który pozostaje w naszej pamięci do końca. Każdy marzy, aby wspominać go jako niezwykły, wyjątkowy i niepowtarzalny. Im bliżej terminu ślubu, napięcie coraz bardziej rośnie, ale trzeba przecież jakoś zapanować nad organizacją.

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Dlatego każda Panna Młoda chciałaby tego dnia wyglądać jak najpiękniej, by olśnić przyszłego męża i zebranych gości.

Masz pytania? Zadzwoń 507 367 499 lub

Makijaż próbny

Wykonujemy najlepiej w dniu kiedy jesteśmy umówione na fryzurę ślubną próbną. Makijaż ślubny powinien być poprzedzony makijażem próbnym. Podczas takiego spotkania poznaję twarz klientki, jej upodobania, dokonuję analizy kolorystycznej i typu urody, co pozwala na odpowiedni dobór kolorów i odcieni poszczególnych kosmetyków.
Podczas próby makijażu możemy sprawdzić tyle wariantów makijażu, na ile tylko ma ochotę przyszła Panna Młoda. W najdrobniejszych szczegółach można ustalić jak ma wyglądać makijaż ślubny. Dopasowuję go również do typu urody, koloru oczu, biżuterii, sukienki, kwiatów…

      MOŻLIWOŚCI ZABIEGU: 

      Malujesz sie codziennie i uważasz, że robisz to całkiem nieźle? Zastanawiasz się nad zrobieniem samodzielnie makijażu ślubnego? Oczywiście to pozornie oszczędność czasu i pieniędzy. Czemu pozornie? Tak naprawdę koszt usługi wizażystki to „kropla” w morzu ślubnych wydatków. Jeśli chodzi o czas, to z pewnością nie zaoszczędzisz go denerwując się przed lustrem. Stres w dniu ślubu jest tak wielki, że nawet kreska, którą od lat malujesz codziennie rano, może stać się nie lada wyzwaniem.  To dzień, kiedy panikujemy i snujemy czarne wizje na temat tego, co może się nie udać. Czy makijażowa wpadka ma być kolejnym powodem do stresu?