booksy

Szkolenia z makijażu permanentnego

Chcesz zacząć karierę jako kosmetyczka? A może potrzebujesz poszerzyć swoją aktualną ofertę o nowe usługi? Oferujemy profesjonalną wiedzę z makijażu permanentnego i szkolenia, których program został opracowany przez doświadczoną linergistkę, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelnością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Makijaż permanentny – popularny zabieg

Makijaż permanentny to odwzorowanie naturalnego owłosienia brwi lub oznaczenia konturu ust za pomocą specjalnego urządzenia, które wprowadza pod skórę pigment. Zabieg zapewnia naturalne efekty, a także długotrwałe działanie. Dzięki temu zaczął w pewnym momencie robić swego rodzaju furorę. Można go porównać do tatuowania, ponieważ w tym przypadku również używa się igieł do narysowania wybranych kształtów (konturu i wypełnienia ust czy brwi bądź optycznego zagęszczenia rzęs), jednak w kosmetologii zadanie jest bardziej skomplikowane ze względu na konieczność znalezienia odpowiedniego koloru barwnika, żeby efekt końcowy był naturalny i satysfakcjonujący dla klientek. Dlatego uczymy nie tylko rysowania, ale też dobierania i mieszania preparatów dla osiągnięcia konkretnych efektów.

Makijaż permanentny – szkolenie

Na początku dzielimy się wieloma przydatnymi wskazówkami  i omawiamy dokładnie, czym jest makijaż permanentny. Szkolenie dzieli się na kilka części. Oferujemy trzy kursy – pierwszy z nich dotyczy makijażu brwi (ombre, powder effect), ust (kontur, wypełnienie) oraz oczu (kreska zagęszczająca rzęsy lub eyeliner). Wbrew pozorom nie jest to takie skomplikowane, jednak prawdziwa linergistka musi posiadać odpowiedni fach w ręce, a ponadto doskonale znać zabieg od strony merytorycznej. Dlatego omawiamy również wskazania do zabiegu, zasady postępowania i kolejność wykonywanych czynności, ale też przeciwwskazania oraz zalecenia pozabiegowe i wiele istotnych rzeczy począwszy od historii makijażu permanentnego, po kolorymetrie i techniki pigmentacji. Kursantki będą miały możliwość skorzystania z nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi oraz zobaczyć, jak wszystko powinno zostać wykonane podczas robienia makijażu permanentnego. Szkolenie kończy się a każda kursantka otrzymuje obszerny skrypt szkoleniowy. Dodatkowo trener jest do dyspozycji po zakończonym szkoleniu.

Makijaż permanentny – szkolenie dla ambitnych

Makijaż permanentny to obecnie jeden z najczęściej wybieranych i dochodowych zabiegów z zakresu kosmetologii. Dlatego warto wprowadzić go do swojej oferty. Inwestycja na pewno szybko się zwróci! W razie dodatkowych pytań, zainteresowania kursem lub zapytania o terminy spotkań zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem Magical Beauty. Posiadamy możliwość rozłożenia płatności na raty, jak i pomagamy uzyskać dofinansowanie do 80% jeśli u danej osoby istnieje taka możliwość.

Zadzwoń