MAKIJAŻ DZIENNY

Zadaniem dobrej wizażystki jest odnalezienie indywidualnych cech Klientki aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kieruje się życzeniami Klientki oraz aktualnie panującymi trendami. Gwarancja trwałości i jakości makijażu są na pewno najwyższej jakości kosmetyki. Różnorodność produktów, którymi dysponuje salon Magia Urody pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie każdych oczekiwań. Bogata oferta baz, korektorów, podkładów, cieni pozwala nam wyczarować najpiękniejsze makijaże. Przed każdym makijażem rozprowadzamy preparat w ampułce zawierający substancje czynne, które mają działanie ujędrniające i naprężające skórę. Ma ona również działanie utrwalające makijaż, zapobiega rozmazywaniu podkładu i uodparnia go na działanie wody. Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji.

Masz pytania? Zadzwoń 507 367 499 lub

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny ma na celu zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Podstawą perfekcyjnego makijażu jest podkład dobrany do rodzaju skóry, który wyrównuje jej powierzchnię i koloryt. Do oczu, ust i policzków stosuje się kolory matowe, stonowane i ciepłe. Kreskami wykonanymi za pomocą kredek lub linerów podkreśla się lub koryguje kształt oczu, brwi i ust. Aby nadać twarzy świeżości nakładamy róż, który powinien harmonizować z kolorem pomadki.

Makijaż dzienny charakteryzuje się lekkością i świeżością. Kolorystyka makijażu jest subtelna, idealnie podkreśla nasze naturalne piękno. Jest starannie wykonany i dopasowany do wymagań klientki. Idealny makijaż do pracy , na spotkanie..

      MOŻLIWOŚCI ZABIEGU: 

      Makijaż dzienny oka koryguje jego kształt, podkreśla kolor twojej tęczówki oraz nadaje głębi spojrzeniu. Najczęściej na co dzień wybiera się odcienie perłowe, matowe w kolorach beżu, brązu, szarości oraz czerni. My zaproponujemy coś interesującego: może zieleń, a może lawenda? Te kolory, nałożone umiejętnie mogą śmiało być używane na co dzień. Na makijaż dzienny składa się podkład, korektor, rozświetlacz, puder matujący, róż, cienie, eyeliner, tusz do rzęs oraz pomadka. I oczywiście – brwi!