booksy

Cera naczynkowa

Infuzja tlenowa

Oxybrazja nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno – tlenową, to delikatny zabieg kosmetyczny polegający na intensywnym i zarazem bezbolesnym złuszczaniu martwego naskórka, nawilżeniu i dotlenieniu skóry.

C-fusion glow

 

Tekst.

Kawitacja

 

Peeling kawitacyjny – czyli inaczej ultradźwięki to jedna z najczęściej stosowanych metod w gabinecie kosmetycznym. Zabieg polega na bezbolesnym oczyszczaniu skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka , toksyn , bakterii oraz gruczołów łojowych.

Sonoforeza

 

inaczej nazywana masażem ultradźwiękowym, jest zabiegiem upiększającym, który pozwala przywrócić skórze młodość i zdrowy wygląd. Jej celem jest wprowadzenie składników aktywnych (leczniczych i pielęgnacyjnych jak np.witaminy, peptydy) w głębsze warstwy naskórka. 

Zabieg ten stosuje się głównie na twarz, szyję oraz dekolt. Niemniej jednak można go wykonać również na innych częściach ciała. Wiele kobiet decyduje się też na skorzystanie z dobrodziejstw mikro masażu ultradźwiękowego w celu redukcji cellulitu.

Elektrokoagulacja

 

Elektrokoagulacja to szybki i bezinwazyjny zabieg, bowiem wypalenie tkanki tworzącej niepożądaną zmianę (włókniak, kurzajka, cebulka włosa) jest natychmiastowe, a prawidłowo wykonany zabieg nie pozostawia trwałych blizn. Na życzenie klienta stosowane jest znieczulenie miejscowe za pomocą kremu znieczulającego (dopłata zgodnie z cennikiem).

Zadzwoń